Jak zautomatyzować rozlewanie miodu? 0
Jak zautomatyzować rozlewanie miodu?
Jak zautomatyzować rozlewanie miodu?
Przelewasz duże ilości miodu do słoików? Zajmuje Ci to mnóstwo czasu? Chciałbyś jakoś usprawnić ten proces?
A może przelewasz miód do beczek, czasem nie zdążysz zakręcić zaworu i zamiast odpoczywać musisz go sprzątać z podłogi?
Przeczytaj jak można ten proces zautomatyzować i zmniejszyć nakład pracy, a także zyskać więcej czasu.
czytaj całość »
Jak otrzymać dofinansowanie KOWR? 0

Dotacja KOWR obejmuje wagi pasieczne.

Wagi pasieczne podlegające dofinansowaniu mogą występować w różnej konfiguracji od najprostszych wag, po bardziej złożone zawierające czujniki warunków wewnątrz ula (Serce Ula 3.0.). Jeżeli chcesz, aby dane były synchronizowane automatycznie niezależnie od tego gdzie jesteś, jeden z zestawów w danej lokalizacji musi zostać wyposażony w bramkę GSM. Bramka GSM wystarczy jedna dla całej pasieki. Aby jeszcze bardziej ograniczyć koszty, możesz zrezygnować z bramki i synchronizować dane za pomocą aplikacji - jest to bardzo proste.

czytaj całość »
Czujnik pasieczny - Serce Ula - co to jest i do czego służy? 0

Pszczoły narażone są na wiele czynników, które zagrażają ich życiu, m.in. pasożyty, choroby, zagrożenia środowiskowe oraz złe odżywianie.  Z pomocą pszczelarzom przychodzą nowe technologie. Dzięki nim mamy możliwość zbierania danych, przechowywania ich i analizy. To powoduje, że możemy lepiej zrozumieć zachowanie i zdrowie pszczół, by móc na czas interweniować w momentach zagrożenia, które bez interwencji człowieka oznaczały by dla nich problemy prowadzące nawet do śmierci. Jednym z takich narzędzi jest Serce Ula.

czytaj całość »
6 najważniejszych powodów dlaczego warto mieć wagę pasieczną 0

 

Pszczelarze hodują pszczoły z różnych powodów, niektórzy traktują to jako hobby inni jako biznes. Lecz niezależnie od powodu, niemal każdy kto pracuje z pszczołami jest nimi zafascynowany. Nowe technologie, a w tym wagi pasieczne dostarczają informacji o zachowaniu pszczół. Ale czy mogą również wpłynąć na sposób w jaki pszczelarze zarządzają pasiekami? Czy umożliwią one pszczelarzom lepsze zrozumienie pszczół oraz zdobycie jeszcze większego doświadczenia w tej profesji?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl